logo-evropska-unie-fond-pro-reg-rozvoj-kramolinsky.jpg

Vážení závodníci, trenéři, rodiče či prarodiče závodníků a ostatní,smiley

děkujeme vám, že jste v tak hojné míře přijeli na naše závody.

Náš pořadatelský tým si moc váží vaší důvěry a zároveň věříme, že se vám na Lipně líbilo.

Musím také poděkovat a vyseknout poklonu nejen samotným závodníkům, ale také skvělým časoměřičům Mírovi, Michalovi a Alešovi z firmy Results - bez jejich profi služeb bychom takový nával závodníků nemohli zvládnout.

....to samozřejmě pod taktovkou prezidentky Andi Štětkovécheeky, která se svojí suitou připravila více než 200 diplomů a cen pro každého malého závodníka a zorganizovala hektickou prezentaci ráno před závodem. Obětavou práci členů klubů SkiClubu Lipno, Skiklubu Chlum a Skiteamu Budweis velkou mírou podpořili  pracovníci Skiareálu Lipno. Vysněžené sjezdovky a perfektně připravené tratě jsou jejich nejlepší vizitkou.

Takže všem ještě jednou DÍKYsmiley a už dost vykecávání. Níže jsou praktické informace.

Závod téměř kompletně fotografoval profík Josef Štěpán jehož krásné fotky si můžete

prohlédnout a posléze i objednat na  odkazu zde

Tady si zase prohlídnete výsledky

Ještě připomínám, že 1-2.3. což je příští víkend se jede Lipenský mistr - obří slalom, sjezd, slalom na který jste srdečně zváni.

Za pořadatele Skol Kuba Prűher.

Srdečně Vás zveme na závody

22. února 2014

11.Kramolínský obřák

propozice závodu zde