HODNOCENÍ LETOŠNÍHO ROČNÍKU

FOTO VYHLÁŠENÍ

VIDEOPOZVÁNKA

....tady vše z loňského SkiCampu

Výsledky nedělního závodu najdete kliknutím zde

fotky z pátečního mejdanu najdete  tady

fotky ze sobotního tréninku klik

a konečně z vyhlášení cvak

a foto DJ Vojty Víta zde

A POZOR první video z pátečního mejdanu

Skiklub Chlum team v akci  video

(Petr Šorm (Slavoj Plzeň), 13. 1. 2009 22:12)

Ahoj všem,
kteří se podíleli na přípravě tak úžasného kempu pro naše lyžařské naděje, a kterým patří můj velký obdiv a velký dík!

Všechno klaplo podle našich představ, od zajištěného zázemí přes skvěle připravené tratě až po kulturní vyžití po pilném tréninku, jak dětí, tak i tatínků a maminek :-)

Přes veškerá superlativa, která si tato akce zaslouží, se ale neubráním jedné malinké výtce směrem k nedělnímu závodu: bylo mi líto té třetiny dětí, které celý pátek a sobotu pilně trénovali a nakonec se ztratili v záludnostech závodní tratě :-( a jen se slzou v oku sledovali vyhlášení těch šťastnějších, kteří to "trefili"...
Příště prosím vzít v potaz ročníky narození závodníků a nechat spíše vyniknout jejich lyžařské schopnosti před těmi orientačními. Na to již existuje samostatná disciplína - orientační běh :-)

Každopádně se velmi těšíme na ročníky další a organizátorům přeji pevné nervy při přípravě kempu příštího, jistě neméně úspěšného!

Skol,
Petr

LSC komentář

(Dominik a Heinz Ochsner, 13. 1. 2009 13:33)

Ahoj,
zdravím všechny, co si dělali práci s LSC 09.
Moc se Vám to povedlo, skvělej sníh, sjezdovka a jídlo taky SUPEEER!
Do příštího ročníku zlepšit už snad nic nejde.
Jenom snad 2x jízda na bobovce :D

Díky moc, přijeli jsme s nadšením!

D a H Ochsnerovi